fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Magazın

O oyuncuda motosikletiyle kaza geçirdi

İLETİŞİM
O oyuncuda motosikletiyle kaza geçirdi
0
İNCELE

20 Ağustos Pazar günü, motosikletiyle seyir halindeyken geçirdikleri kaza sonrası tedavi gördüğü hastaneden iyileşerek taburcu oldular.

Sunucu ve tiyatro sanatçısı Bülent Altıntoprak ve eşi Nazan Altıntoprak‘la birlikte 20 Ağustos Pazar günü, motosikletiyle seyir halindeyken geçirdikleri kaza sonrası tedavi gördüğü hastaneden iyileşerek taburcu oldular.

MENÜ

Kaza Nasıl Oldu sorumuza bakın Bülent Altıntoprak kazayı nasıl anlattı:

”İzmit Bursa Yalova yolu üzerinde, Gölcük’te, tüm motosiklet ekipman ve kıyafetlerimiz tam olarak, Yolun sağında, hatta Emniyet şeridinin de sağında seyir halinde iken, bizi sollayan araç, biranda sollamaktan vaz geçip sağımda yer alan benzin istasyonuna girmeye kalktı. Dikkatsizce ve hızla yaptığı manevra ile bizi yok sayması bu büyük kazaya yol açtı.
Eşim ve ben benzinlik girişine savrulduk. Gelen polis ve ambulans bizi derhal hastaneye sevk etti… Sürücü göz altına alındı.
Koruyucu ekipman ve yol kenarı ile benzinlik girişi vahim sonucu engellemiş oldu. Morluklar, ezilen adale ve göğüs, kaburga ağrılarımız sürüyor.. Ancak diğer motosiklet kazalarıyla kıyaslarsak şükür iyiyiz.” dedi

Bu arada diğer sürücülere de seslenen Bülent AltıntoprakSürücülerin motosikletleri yok saymaları bizi üzüyor, lütfen daha duyarlı olalım.” dedi.

Geçmiş olsun dileklerinde bulunan sevenlerine sosyal medya hesabından ”Sevgili ailemiz, dostlarımız, sevenlerimiz, sevdiklerimiz… Geçirdiğimiz kaza sonrası Nihayet evimizdeyiz.

Şükür her şey yolunda diyebiliriz.

Tedavi sürecimizde yanımızda olan, arayan, soran mesaj atan

İlgilerini eksik etmeyen sizlere

Eşim Nazan ve Ben gönülden teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İyi ki varsınız.

Seviliyorsunuz…

Eksik olmayın..

Not: Motorumuz ve Biz iyiyiz.” paylaşımla teşekkür eden sanatçıya bizde geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

O oyuncuda motosikletiyle kaza geçirdi

Şile FM radyosunda program yapımcısı, sunucu ve tiyatro sanatçısı Bülent Altıntoprak geçtiğimiz aylarda TRT1 de yayınlanan 3te3 bilgi yarışmasında yarışmacı olarak katılmış ve oldukça başarılı bir yarış çıkarmıştı.

İLETİŞİM
İLETİŞİM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir