fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Genel

Nihal Arda’nın Pabuçlarına ne oldu

İLETİŞİM
Nihal Arda’nın Pabuçlarına ne oldu
0
İNCELE

Sahnelerin yıldızı ses sanatçısı Nihal Arda ayakkabıları ile başı dertte

Yurdumuzda yaşanan felaketlerle uzun süren haklı yasımızın ardından sanatçıların yoğun çalışma programları da tam gaz başlamış oldu.

Ertelenen koro çalışmaları, konserler ve sahne provalarına yetişmekte zorluklar yaşanırken koro çalışmalarının yaz tatiline girecek olması nedeniyle sıkıştırılmış programlar sanatçıları zaman zaman çok zor durumlarda bırakmakta. Daha önceden programlanmış konserler olduğundan ertelenen konserlere şu sıralar boş konser salonu bulmakta ayrı bir sorun.

MENÜ

Bu koşuşturmadan etkilenen sanatçılardan birisi de Nihal Arda. Sanatçı sahne provaları, sahne aldığı mekanlar, tiyatro çalışmaları, koro çalışmaları ve 5 Nisan 2023 tarihinde verecekleri konser öncesi yönettiği korolardan Doğanay korosu konser hazırlıkları ve çalışmaları derken, davetli olduğu konserlere de yetişebilmek için olağan üstü verdiği koşuşturma sırasında bir konserde objektifimize takılan karede bize ”Nihal Arda‘nın Pabuçlarına ne oldu” manşeti attırdı.

Evet bu koşuşturmaya ne yazık ki Nihal Arda‘nın ayakkabıları da iflas etmiş konser salonunda ayakkabılarının altı düşmüş olarak kameramıza yansıdı. Kendisine İstanbulCepte ekibi olarak geçmiş olsun der çalışmalarında başarılar dileriz.

Okumaya Devam Et
İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
0 0 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör