fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Genel

Kardeş dayanışması

İLETİŞİM
Kardeş dayanışması
1
İNCELE

İki sanatçı kardeş biri İ.D.O.B Sanatçısı Pınar Temizel Çulha diğeri Kakapedia kurucusu Kaan Temizel Anneleri onları ifade ederken İKİ BUĞDAY BAŞAĞI diyordu. Bu zamanla bir oluşum içine dönüşerek bir proje bir marka oldu ve “İKİ BUĞDAY BAŞAĞI KOROSU” Kuruldu.🙏🙏🧿

Koro çalışmaları, Şef Pınar Temizel Çulha yönetiminde Maltepe KAKAPEDİA ATÖLYEDE yapılmakta olup koroya korist kayıtlarının devam ettiği bu günlerde 7. çalışmalarını da yapmış bulunuyorlar.

MENÜ

Bu yıl İKİ BUĞDAY BAŞAĞI programları yoğun ve renkli geçeceği anlaşılıyor. Sanatseverlerle buluşmak için heyecanla hummalı bir çalışma içine giren iki kardeşin tüm etkinlik duyurularına https://istanbulcepte.com/etkinlikler/ sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

Soprano Pınar Temizel Çulha kısa bir zaman içinde ilk Türk operet sanatçımız Suzan Lütfullah Hanım anısına çıkaracağı single için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Dans hocası Kaan Temizel ise yaz döneminde ara vermeden Kakapedia dans okullarında Pazartesi ve Perşembe günleri İstanbul, Salı günü İzmir ve Çarşamba günü ise Ankara illerinde buluna salonlarda çalışmalarına devam ediyor. En yakın gösterileri ise ablası Pınar Temizel Çulha ile birlikte 23 Eylül’de Ayvalık’ta olacak.

İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
İLETİŞİM
0 0 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
istanbulcepte
Yönetici
6 ay önce

Çok teşekkür ederim, mutlu yıllar dilerim