fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Genel

Kadıköy’de bir hayır gecesi

İLETİŞİM
Kadıköy’de bir hayır gecesi
İNCELE

Kadıköy'de bir hayır gecesi

OKUTAN KADIKÖY PROJESİ

Türk Eğitim Vakfı ve Kadıköy Gönüllülerinin düzenlediği OKUTAN ÇOCUK Projesini Seda Ekincioğlu ve Emine Çimen tarafından organize edilen, üniversite öğrencilerine karşılıksız burs desteği sağlayan “Okutan Kadıköy Projesi” kapsamında gerçekleşen hayır amaçlı konserde sanatının 35. Yılını kutlayan TRT sanatçısı keman virtüözü, bestekar / ses sanatçısı Talat ER de gönüllü olarak üstlendiği sahne performansında katılımcılara büyük bir sürpriz yaparak yeni çıkan ‘’Hediyen Olsun’’ albüm CD’sinden şarkılarını seslendirdi.

MENÜ

Davetliler arasında yine kendisi gibi TRT’de Cuma akşamları yayınlanan  ‘’Akşam Sefası’’ müzik programından da yakinen tanıdığımız Ayşe EKİZ, Esra İÇÖZ yanı sıra TRT Nağme’de program yapımcısı ve Bestekar/ses sanatçısı Murat SEÇKİN, Koro şefi/ses sanatçısı Füsun BATUM, yine sahne dünyasından ve korolardan bilindik ses sanatçısı Şef Çağdaş SUSEVEN ve Aydın ARSLAN gecenin sunumunu üstlenen radyo alaturka genel yayın yönetmeni Beyza KOÇ’un sahne davetiyle konsere ikişer şarkılarıyla yer aldılar. Talat ER, ilk bölümde yeni çıkan Engin Kafkas güfteleri & Talat Er Bestelerinden oluşan HEDİYEM OLSUN Albümüne yer verdi.

esra içöz
füsun batum
murat seçkin
çağdaş suseven
ayşe ekiz
talat er korosu

Kadıköy Belediyesi Müzik Gönüllüleri Başkanı Emine ÇİMEN, Başkan yardımcılarından Figen KICIMAN ve gönüllü merkezi sekreteri Zeliha TEK başta olmak üzere  ‘’Talat Er Bakırköy Korosu’’ Başkanı Mustafa AKDOĞAN ve başkan yardımcısı Mehtap BEKTAŞ, ‘’Kadıköy Musikişinas Korosu’’ Başkanı Kamuran YALINCA, ‘’Talat Er Müzik Topluluğu’’ Başkanı İlhami ERTAV ve başkan yardımcısı Sema KUŞ, ‘’Talat Er Göktürk korosu’’ başkanı Nezahat KIYMAZ ve Talat ER yönetimindeki  korolarda bulunan korist arkadaşlarıda konserde hazır bulundular.

talat er

Gelirinin tamamını üniversite öğrencilerine bağışlandığı gecenin sonunda Talat Er yeni çıkan ‘’Hediyem Olsun’’ albümünün CD’sini sevenleri için imzaladı.

talat er imza günü

Günümüzün zorlu ekonomik şartlarında gençlerimizin eğitim koşullarını iyileştirebilmek, onlara daha aydınlık ve güzel bir gelecek kurabilmek için el ele verdik. Kadıköy Belediyesi ve TEV iş birliği ile, eğitimine maddi nedenlerle devam etmekte güçlük çeken üniversiteli öğrencilerden öncelikli olarak Kadıköy’de ikamet eden ve okuyanlara destek olan vakıf, bilgi almak, projelerde yer almak için Türk Eğitim Vakfi Anadolu Yakası Bağışçılarla İlişkiler Müdürlüğü ile iletişime geçilebileceği ve Proje destekçilerine makbuz ve teşekkür sertifikası gönderileceği bilgisini aldık.

Detaylı Bilgi almak için: Türk Eğitim Vakfı

Anadolu Yakası Bağışçılarla İlişkiler Müdürlüğü

tev.org.tr

0216 361 10 31

kadikoy.bel.tr

444 55 22

Yine vakfın düzenleyeceği Aralık ayı içinde gerçekleşecek yeni konser için İstanbulCepte etkinlikler sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

Okumaya Devam Et
İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili