fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Beykoz

Hieron Doğal Yaşam Bahçesi

İLETİŞİM
Hieron Doğal Yaşam Bahçesi
0
İNCELE

Yeni keşfettiğimiz yerler serisi: Hieron Doğal Yaşam Bahçesi

Yıllardır gittiğim Anadolu kavağında ilk kez deniz kenarı olmamasına rağmen bana çok cazip gelen adeta cennetten bir köşe diyebileceğim bir mekanla karşılaştım. Karşılaştım derken özellikle araya araya, hatta navigasyon desteğiyle bulabildiğim iki girişi olandan araçsız girilebilecek tarafına denk gelip yeniden güzergah yapıp doğru girişi bulabildiğim bir mekandan bahsediyorum.

MENÜ

Yıllardır gittiğim Anadolu kavağı derken bu mekana denk gelmemem 4 yıllık bir geçmişi var Hieron Doğal Yaşam Bahçesinin 2 yılının da pandemi dönemine denk gelmesi bu mekanı geç keşfetmemin haklılığını yaşıyorum:) Kocaman bir bahçe hayal edin, girişte ne bir kapı, ne çit nede duvar var doğada yürür gibi içeri giriş yapıyorsunuz ancak özel bir yerde olduğunuzu size hissettiren objeler oldukça dikkat çekici. Bu kısımda bir tüyo vereyim sosyal medyada fark yaratan portre fotoğraflarını paylaşan arkadaşlar için burada fazlasıyla poz verilebilecek dekoratif alanlar var.

Sezona henüz giriş yapılmamış olmasına rağmen sıcak soğuk içecek bir şeyler bulabiliyorsunuz. Şu zamanlarda aç giderseniz buna pek çözüm bulamayabilirsiniz ancak işletme sahibi Koray Bey ile yaptığımız çay sohbetinde Nisan 2023 ayı başından itibaren tam teşekkülü hizmet vereceklerini söyledi. Bu arada hizmet verdikleri mekanda kış aylarında şömine keyfide yapma şansınız olduğunu hatırlatmak istedim.

İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
İLETİŞİM
0 0 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör