fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Beykoz

Fener Balık Anadolu Feneri

İLETİŞİM
Fener Balık Anadolu Feneri
0
İNCELE

Yeni keşfettiğimiz yerler serisi: Fener balık Anadolu feneri

Sıklıkla gittiğimiz bu bölgede bu kez rotamızı Anadolu Fenerine çevirdik. Sabahın erken saatlerinde manzara fotoğrafları çekmek için hava koşulları da mükemmeldi. Bir çok işletmeci daha henüz hazırlıklarını tamamlamamışken önümüze salaş ama bir o kadar da enteresan bir yer olabileceğini düşündüğümüz bir mekanla karşılaştık: Fener balık Anadolu feneri özellikle bulunduğu bölgeyi belirttim zira arama motorlarında bu isme çokça rastlamak mümkün. Bir merhaba demek için uğradığımız mekanda sahibinin kendi özel bölümünde balık ağlarını onardığını gördük. Demek kendi balığını kendi tutuyor ve müşterilerine taptaze balıklar yediriyor.

MENÜ
Fener balık Anadolu feneri
Fener balık Anadolu feneri

Çok sevimli ve sıcak bir ortam, candan bir işletmeci ile karşı karşıyasınız. Sanki kırk yıllık dost edasıyla karşıladı fotoğrafçı olduğumuzu birkaç manzara fotoğrafı için izin istediğimizde mekanda bulunan objeleri de çekebileceğimizi alt bölümün çok hoş olduğunu ve oranın da fotoğrafların çekebileceğimizi söyledi. Gerçekten de restoran bölümüne geçtiğimizde bu doğal ortama bayıldık, akşam güneş batımında bu ortamda taptaze balık keyfi yapmak için tekrar mutlaka gelmeye karar vermiş durumdayız.

Manzara için zaten söz bulup söylemek imkansız yiyecek ve hizmete sabah saatlerinde gezi amaçlı geçerken uğradığımız bir yer olduğu ve yemek yemediğimiz için yorum ekleyemedik ama mutlaka iyidir, o yorumu da size bırakıyorum:) ben de çok yakında bu yorumu yapacağım kesin kararlıyım:)

İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
İLETİŞİM
0 0 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör