fiyat al
  1. Anasayfa
  2. İstanbul İlçeleri

Mustafa Sağyaşar’a vefa gecesi

İLETİŞİM
Mustafa Sağyaşar’a vefa gecesi
İNCELE

Duayen sanatçı Mustafa SAĞYAŞAR’ın 70. Sanat yılı özel gecesinde sahnede birer şarkıyla yer alan sanatçılar objektifimizle harika anları yakalamamıza neden oldu. Mustafa Sağyaşar’a vefa gecesinde sahnede kimler yoktu ki,

İŞTE O FOTOĞRAFLAR:

MENÜ

Bu çok özel gecede 70. Sanat yılını ve aynı anda doğum gününü kutlayan duayen sanatçı Mustafa SAĞYAŞAR‘a gecede eşlik eden kızı Ayşe SAĞYAŞAR ve oğlu Cemil SAĞYAŞAR başta olmak üzere sırasıyla Ayşe TUNALI, Adnan MUNGAN, Munip UTANDI, Vedat ÇETNKAYA, Zekai TUNCA sahnede seslendirdikleri şarkılarıyla olduğu kadar duayen sanatçı Mustafa SAĞYAŞAR ile olan anılarınıda paylaşarak geceye renk kattılar. Gecenin sunumunu ve yönetmenliğini üstlenen sanat dostu emekli komutan İkrami ÖZTURAN‘ın akışı çok başarılı yönetme katkısı yadsınamayacak kadar önemliydi. Hınca hınç dolan salon, koltuklarda yer kalmamasının verdiği çaresizlikle salonu dolduran davetliler geceyi terk etmeyerek koridor boşluklarında yerlere oturarak gecenin sonuna kadar kalarak tarihe şahitlik ettiler. Bu gibi etkinlikler günümüzde daha sık tekrarlanması ve yaşayan efsane sanatçılara bu tadın yaşatılması gerektiği kanatindeyiz. Öncülük edenlere de büyük bir alkışla tebrik ediyoruz.

mustafa sağyaşar

Davetliler arasında kimler vardı kimler:

Geceye davetli olmasına rağmen ani bir göz ameliyatı olmak zorunda kalan Müjdat GEZEN geceye yolladığı tebrik videosu ile katılmak durumunda kalmış oldu. Yine izleyiciler arasında Yaşar OKUYAN, Hüsamettin ELÇİ, Turhan TAŞAN, Kemal KÜLAH, Füsun BATUM, Talat ER, İlknur ELBİLSİN, Soner ÖZBİLEN, Nihal ARDA, Sevinç ÇELEBİ, Şeyda SEVİNÇLİ, Nesibe MÜSEVİTOĞLU, Doğan TANYER, Nazire SAVRAN o kalabalıkta görebildiklerimizdi.

İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
İLETİŞİM