fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Genel

watercolor without border

Dünyanın dört bir yanından gelen suluboya ressamları bir araya geldiği “ watercolor without border ” temalı yarışma, sergi gerçekleşti.

İLETİŞİM
Watercolor without border
İNCELE

Dünyanın dört bir yanından suluboya ressamlarının bir araya geldiği “ watercolor without border ” temalı yarışma, sergi gerçekleşti.

Neta ART Güzel Sanatlar’da Kurucu, FAMİ Musiki Sanat Derneği’de Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı ve sanat yönetmeni İkrami Özturan Bey’in de hazır bulunduğu sergi Kalabalık bir katılımla gerçekleşti. Netaart konferans salonunda açılış konuşmasıyla başladı. Sergiye katılan sanatçılara plaketleri verildikten sonra Netaart sergi salonuna geçilerek devam etti. Hazırlanan kokteylde zengin çeşit dikkatimizi çekti. Flüt sanatçısı ve viyolonsel sanatçısının canlı resitali eşliğinde devam eden etkinlik yeni dostlukları güzel anılarda kalacak fotoğraf ve videolarda yerlerini aldı. 29.08.2022 Çamlıca tepesinde ve 30.08.2022 Netaart dış bahçesinde gerçekleşecek resim çalışmalarıyla devam edecek etkinlik gelecek yıllarda daha çok sanatçının katılımıyla devam edeceğinin sinyallerini verdi.

MENÜ
İLETİŞİM
İLETİŞİM