fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Magazın

Ünlü sanatçı Kül Rengi dedi

İLETİŞİM
Ünlü sanatçı Kül Rengi dedi
0
İNCELE
Senin sevdan siyah ya da beyaz, Benim sevdam “Kül Rengi”
Güçlü ve karakteristik sesiyle beğenilerimizi kazanan Çağdaş Suseven Şefliğini yaptığı Akustik Müzik Topluluğu‘nun yaz dönemi nedeniyle çalışmalara ara vermesini fırsat bilip söz ve müziği Cengiz Altınsoy’a ait  “Kül Rengi” isimli şarkısı için kameraların karşısına geçti. Yeni klipte gece çekimi ve siyah beyaz temayı kullanması şarkı sözleri daha da anlam kazandırmış. Bu arada klipte yalnız olmayı tercih etmesi de dikkatlerimizden kaçmadı.
Sanatçı eğitim yıllarında İstanbul Teknik Üniversitesi’de Türk Musukisi Devlet konservatuarında öğrenim gördü. Dr. Arif Şanlı Musıki Derneği‘nin Kadınlar Korosu ve Ataşehir Korosu şefliğini de üstlenen başarılı sanatçının bir çok klibi bulunmaktadır.

Kış aylarında İstanbul Anadolu yakasında bir spor kulübünün restauranında sahne alan Çağdaş Suseven koro şefliğinin yanı sıra bir çok güfteye de beste yaparak sanat yaşamına dolu dolu devam etmektedir.

Bu yoğun temponun ardından bu günlerde Tekirdağ Kıyıköy’de yaz tatili için bulunan sanatçı deniz ve güneşin tadını çıkararak yoğun geçecek kış sezonu için enerji topluyor.

MENÜ

Şarkıyı dinle

İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
İLETİŞİM
0 0 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör