fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Genel

Kadıköy’den Beste Musiki Topluluğu Geçti

İLETİŞİM
Kadıköy’den Beste Musiki Topluluğu Geçti
İNCELE

Yılın Son Konserinde Bestekar Şef Kemal KÜLAH Yönetiminde gerçekleşti.

Bu yılın son konserinde yine Kadıköy Belediyesi Evlendirme Salonu tıklım tıklım doluydu. öyle ki ayakta kalan davetliler için 2 kez anonsla seyirciler arasında boşta koltuk olup olmadığı soruldu.

MENÜ

Sunumda Şair Arzu Subakan Saatcioğlu yine sempatik duruşu ve konsere uyumu ile seyircilerde memnunluk yarattı. Her zamanki gibi Protokolde Beste Musiki Topluluğunun geçen dönemlerde sunumunu üstlenen şair Sami Derintuna kıymetli eşi ile birlikte topluluğu bu konserde de yalnız bırakmadı. Yine Protokolde Güftekar ve Bestekar Hüsamettin Elçi, KKSD Başkanı Nesibe Müsevitoğlu, Ünlü ses sanatçısı Bestekar İskender Doğan, Ses sanatçısı Selma Hepgül, Ses sanatçısı Işıl Ay, Ses sanatçısı Hayri Pekşen, Güftekar Cengizhan Mutlu, Müzisyen & Solist Burhan Atik, Ses sanatçısı Esra Bozkurt,, Ses sanatçısı Sadegül Sayın, Şileli Şair Atılay Erge, Bestekar Adnan Atlığ, Sunucu Fatmagül Varol, Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi yetkililerinden Zeliha Tek ve Jale Güzeler, Gönüllü Hizmet VAKFI’da Sosyal Medya Yönetimi sorumlusu Erdal Cevizli ve Eşi Nalan Cevizli, Galata Mevlevihanesi’de Ayinhan, Naathan, Hanende Ömer Okur, Radyo TV program yapımcı ve yorumcu Nejla Şan, Beste Musiki Topluluğunun kardeş korolarından Pendikliler Derneği Türk Sanat Müziği Korosu ve Kınalıada Türk Sanat Müziği Korosu Başkanları ve koristleri izleyiciler arasındaydılar.

Yıldırım Gürses şarkıları temalı konserde davetliler arasında bulunan Cengizhan Mutlu‘nun güftesi Yıldırım Gürses’in bestesi ”Çal Kanunum Çal’‘ anons edildiğinde salondan Cengizhan Hocaya büyük alkış koptu. Bu arada Sadegül Sayın ile ayak üstü yaptığımız söyleşide ço kısa bir süre içinde yeni şarkılarından oluşan bir CD tanıtımının olacağını ve piyasaya çıkacağı müjdesini verdi.

Ve konser başladığı gibi coşkuyla son bulurken çiçek ve plaket takdimleri arasında hatıra fotoğrafları çektirilip gelecek yıl 2023 konserinde tekrar yeni konserlerde buluşma vaadi ve müziğe doymuş halde salon boşaldı.

Bu arada salonda buluna ve fotoğraf çektiren davetliler kısa süreliğine paylaşacağım aşağıda linkten fotoğraflarına ulaşıp indirebilirler

İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
İLETİŞİM