fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Ataşehir

Müzik Dünyasının Gözü Aydın | Korolar Açılıyor

İLETİŞİM
Müzik Dünyasının Gözü Aydın | Korolar Açılıyor
İNCELE

Korolar Müzik Hasretine son verecek

Bugün açılışına davetli olduğumuz Pendikliler Derneği TSM korosu’nun ilk çalışması izlenimlerimiz size aktaracağım.

MENÜ

Yaklaşık 18 aydır çalışmalarına ara veren korolar bir bir açılış yapmaya ve müzik çalışmalarına başladılar. Uzun bir aranın ardından geçen dönemden korist arkadaşların her biri buluştukları ilk günlerinde kah evde el emeği, kah hazır aldıkları yiyeceklerle açılış gününü ziyafetle renklendirdiler, sosyal mesafe ve hijyen kurallarını titizlikle uygulayarak çaylarını yudumlarken hoş sohbet etmeyi de ihmal etmediler.

Geçmiş dönemlerde de birlikte olan korist arkadaşlığının verdiği samimiyetle aralarına yeni katılan müzik sever yeni korist arkadaşlarıyla da çok çabuk kaynaştıkları gözümüzden kaçmadı. İlk koro çalışmasına geçildiğinde ise müthiş coşkunun şahidi olduk. Bu muazzam atmosfer Koronun Şefliğini üstlenen ses Sanatçısı ve Bestakar Kemal Külah hocanında memnuniyetinin yüzüne yansıdığını gördük.

.

Pendik Meydanında Eylül ayının 28. günü halka açık ve ücretsiz verecekleri ”yaz konseri”nin hazırlıkları temposuyla geçen çalışmanın sonunda bu tip açılışların sembolü olan pasta kesildikten sonra güzel temenniler eşliğinde her pazartesi 18.30 da Pendik Mehmet Akif Ersoy Kültür merkezinde ki çalışma yerlerinde buluşmak üzere vedalaştılar. Bizde müzik ziyafetinin yanı sıra sunulan ikramlardan memnun bir halde aldığımız görüntüleri sizlere ulaştırmak üzere ofisimizin yolunu tuttuk

Koro Başkanı Tülin Aksoy Babalıpha

İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
İLETİŞİM