fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Genel

“İstanbul’u Koşuyorum” C.bostan etabında Finiş Noktasında tebessüme neden olan olay

İLETİŞİM
“İstanbul’u Koşuyorum” C.bostan etabında Finiş Noktasında tebessüme neden olan olay
İNCELE

2016 yılından beri İstanbul’un Caddebostan, Bakırköy ve Üsküdar olmak üzere 3 İlçesinde düzenlenen “İstanbul’u Koşuyorum” etkinlikliğinin Caddebostan etabı 08.09.2021 Pazar günü saat 09.00 da start aldı.

Yarış öncesi yarışmaya katılan 1250 yarışmacıya dağıtılan ”Elektronik çip”ler yarış sonu yeni yarışlarda derecelerin belirlenmesi için toplandı.

MENÜ

Elektronik çiplerle belirlen yarış sonuçlarına göre:

Kadınlar Genel Klasman:

1. Selin Deniz Güney – Derecesi: 0:45:27

2. Umahan Şahin – Derecesi: 0:46:22

3. Nurjemal Durnazarova – Derecesi 0:47:46

Erkekler Genel Klasman:

1. Metin Kuşkurdan – Derecesi: 0:35:56

2. Ege Yoldüren – Derecesi: 0:37:26

3. Mustafa Araç – Derecesi 0:38:34

Olarak günün sonuçlarını belirlediler.

Caddebostan sahilinden başlayan yarış suadiye’den Bağdat Caddesinde yönelelip Kızıltoprak’a kadar devam etti, Kızıltoprak’tan sahil yoluna dönen yarışmacılar 10 km’lik etabı Caddebostan sahilinde ki finiş noktasında sonlandırdılar.

Konsept gereği yarışmacılara başlangıç noktasında, parkurun 5. 8. 9. kilometrelerinde ve bitiş noktalarında boyalar püskürtülerek yarışmaya renk katan yarışmacıları daha da renk kattı. Bu arada finiş noktasında beliren sevimli sokak dostlarımızda bir köpek finiş noktasını geçmesi organizasyonu görüntülemek için orada bulunan fotoğrafçıların objektifine takılmasına neden olurken izleyiciler arasında gülüşmelere neden oldu.

Bu yılın kalan etapları 26 Eylül’de Bakırköy ve 10 Ekim’de Üsküdar olarak gerçekleşecek. Kayıtlar organizasyonun web sitesi https://event.spor.istanbul/ den takip edebilir kayıt olabilirsiniz.

İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
İLETİŞİM