fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Genel

İSTANBUL’DA ADRİNALİN ZAMANI: Redbull 4. Uçuş Günü

İLETİŞİM
İSTANBUL’DA ADRİNALİN ZAMANI: Redbull 4. Uçuş Günü
İNCELE

Redbull 4. Uçuş Günü C.Bostan Sahilinde kalabalık bir izleyici önünde gerçekleşti.

Pazar sabahı olmasına rağmen yollarda ki hareketlilik  etkinlikteki kalabalığın habercisi gibiydi
Organizasyon kusursuza yakın bir düzende gerçekleşmesi izleyicilerin alandan mutlu ayrılmalarına neden oldu.
35 Katılımcının showlarıyla ve ilginç araçlarının yanı sıra kıyafetleri ve danslarıyla dikkat çektiler.

Red Bull Uçuş günleri birçoğunuzun da bildiği üzere artık bir gelenek haline geldi. Pandemi nedeniyle bu özel etkinliklere bir ara verilmiş olsa da bu yıl itibariyle bu farklı etkinlik kaldığı yerden devam ediyor. Ve tüm yaratıcı güce sahip olan beyinlerle birlikte hayallerinin peşinden giden korkusuz pilotlara bu hayalleri yasabilmek için çok güzel fırsatlar sağlanıyor.

MENÜ

Red Bull Uçuş günlerinde yapılan etkinliğin konsepti oldukça farklı ve yaratıcı. Bu etkinlikte kendi imkanlarıyla el yapımı uçuş araçlarını hazırlayan Red Bull kahramanları kendilerini Caddebostan’ın eşsiz rüzgarına ve boğazın muhteşem serin sularına bırakıyor. 

Red Bull tarafından gerçekleştirilen bu favori etkinlik havacılık tarihinin en eğlenceli etkinliği olarak biliniyor. Tamamen festival tadında seyreden bu etkinlikte Caddebostan Plajı çok güzel anlara şahitlik yapıyor.  Red Bull markasının ev sahipliğinde düzenlenen bu etkinlikler için başvuru detayları Red Bull markası tarafından web sayfasında ilan ediliyor.

Hangi takım kazandı? 

6 metre yüksekliğindeki rampadan suya atlayışın birincisi ise Coffee Lovers takımı elde etti. Drone kameraların da çekim yaptığı Caddebostan semalarında bir ara RED BULL AİR RACE UÇAĞI nefesleri kesen gösterisiyle etkinliğe ayrı bir renk kattı.

İlk kez ne zaman düzenlendi?

Red Bull uçuş günü aslında tüm dünyada düzenlenen bir etkinliktir. Red Bull markası tarafından ilk olarak 1992 yılında Avusturya Viyana’da gerçekleştirilen uçuş günü etkinliğine çok büyük bir ilgi gösterilmesi neticesinde bu etkinlik tüm dünyaya yayılmıştır. Ülkemizde ilk kez 2008 yılında düzenlenen Red Bull uçuş günü Tüm katılımcılara oldukça keyifli anlar yaşatıyor.

Okumaya Devam Et
İLETİŞİM