fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Genel

HoliFest

İLETİŞİM
HoliFest
İNCELE

Dünya’nın 50’den fazla ülkesinde her yıl coşkuyla kutlanan Geleneksel Hint Kültürünün en büyük bayramı olan: HoliFest

Etkinlik şehrin karmaşasından uzak alanda Hint mutfağının birçok çeşidi sergilenen restoranlarda damak tadımıza, Hint kınası atölyelerinde yeni deneyimlere, Hint dans gruplarının show’larını canlı izleyeceğimiz, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butiklerde yeni tarz oluşturabileceğimiz ve Hint kültürünün tüm güzelliklerini bir arada bulacağımız anlaşılıyor. Baharın gelişini müjdeleyen Hint Mitolojisinde yer aldığı gibi barış, mutluluk, huzur ve aşk dilekleriyle iyinin kötüye karşı zaferinin kutlanacağı rengarenk müthiş bir Holi festivali coşkusunun heyecanını adeta şimdiden yaşıyorum.

MENÜ

Alışagelmiş bir cumartesi günüm sanırım rengarenk bir bahar festivaline dönüşecek, Kapılarını saat 12.00’de açıyor olması ve gecenin geç saatlerine kadar dj programı, dans gösterileri, her saat başı boyalara bulanacağımız bir eğlencenin sonunda kendime unutulmaz bir gün yaşatmayı vaat ediyorum:)

Yetkililer etkinlikte kullanılacak boyaların sağlığa zararı olmayan, bitkisel ürünler olduğunu belirtti ayrıca etkinliğe katılımcılarda 18 yaş limiti olmadığını da ögrendim.. daha geniş bilgiyi ”güncel Etkinlikler” sayfamda bulabilirsiniz.

İlk kez katılacağım bu festivale şimdilik fotoğraf paylaşamıyorum, ama festival sonunda sizleri de kadraja alacağım fotolarda buluşmak üzere deyip festivalde karşılaşmak ümidiyle esen kalın.

Okumaya Devam Et
İLETİŞİM