fiyat al
  1. Anasayfa
  2. Genel

Bakın Konserde neler oldu neler!

İLETİŞİM
Bakın Konserde neler oldu neler!
İNCELE

TSM koro konserinde kimler vardı, kimler sahneye çıkıp şarkılar söyledi, kimler şarkılara eşlik etti. Hepsi İstanbulCepte Magazinde

2022 Şubat ayı içinde gerçekleşen Şef Recep Alper Çevirel Yönetiminde aylarca hazırlanan koro, süre gelen pandemi koşullarına ve bu sene genelde yaşanan olumsuz hava şartlarına rağmen izleyicilerin ilgisini çekmeyi bildi. Konser akışında sempatik davranışlarıyla konsere pozitif enerji katan radyo programcısı Tuğba Saraçlar‘ın sunumunu üstlendiği konserde Şef Recep Alper Çevirel Hocanın enerjik sahne performansı seyircilerin harika bir konser izlemesine neden oldu.

MENÜ

Bakın Konserde neler oldu neler;

Kadıköy Belediyesinin tahsis ettiği Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesinde gerçekleşen konserde davetliler arasında KKSD başkanı Sayın Nesibe Müsevitoğlu, sahne davetini kırmayıp bir şarkıyla sahneye çıkan Kadıköy Belediyesi Müzik Gönüllü Merkezi başkanı Bahar Arduç Hanımefendi ve Kadıköy Karma Solistler Topluluğu bestekar şefi Adnan Atlığ beyefendi protokolde yerlerini alan isimlerdi.

Şarkı söylemek isteyen her yaştan kesime öğretmen olan Şef Recep Alper Çevirel Hoca başka bir özelliğiyle de dikkat çekiyor, Korosunda özellikle gençlere yer vererek, onlara Türk Sanat Müziğini sevdirmenin çabası içinde olup, bu konserde de koronun çok genç iki koristine Sezer Durmaz ve Azat Algül‘e solo verme cesaretini gösterdi, tabii ki gençlerin çok beğenilip büyük alkış alması emeklerin boşa çıkmadığını göstermiş oldu.

2022 Mayıs ayı içinde gerçekleşecek bu yılın 2. konserinde bakalım bizleri nasıl bir repertuar ve nasıl bir etkin sahne bekliyor olacak, bu konserin duyurusunu da zamanı geldiğinde aşağıda paylaştığım ”Güncel Etkinlikler” sayfamızda sizlerle paylaşacak ve bu sayfada o konserin de detaylarını görebileceksiniz. Konserde buluşmak ümidimle esen kalın.

https://istanbulcepte.com/guncel-etkinlikler/

İLETİŞİM

Grafiker web tasarımcı

Yazarın Profili
İLETİŞİM