1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


istanbulCepte’yi seçmeyi karar verdiniz? O halde bu rehberi en ince ayrıntısına kadar inceleyin ve size sunacağımız (Reklam, Tanıtım, Tasarım) hizmetlerimizden ücretsiz yararlanın. Yapmanız gereken sadece aşağıdan ücretsiz hizmetlerden birini seçmek;

  • TASARIMBir tasarıma mı ihtiyacınız Var? Görselinizi & Tasarımınızı Hazırlayalım;

Bir tasarıma mı ihtiyacınız Var? Görselinizi & Tasarımınızı Hazırlayalım. Üstelik ÜCRETSİZ.. Yapmanız gereken sadece sitemize firmanızı EKLEMENİZ yeterli. 

  •  TANITIM… İstanbulCepte.com sitemizde işletmenizden bahsedelim;

İstanbul il sınırları içinde bulunan işletmenizin bilgilerini (Firma adı, yetkili adı soyadı, adres, mail, cep no, sosyal medya linklerinizi, varsa logo ve resimlerinizi bize ulaştırın, İstanbulCepte.com sitemizde bulunduğunuz bölge içinde firmanızı ekleyelim Üstelik ÜCRETSİZ..

  • REKLAM… Reklamı olması hangi işletme istemez, Hemen REKLAM verin

TANITIM İle eklediğiniz işletmenizin reklam görselini hazırlıyoruz ve istanbulCepte.com sitemizde reklam alanında (tüm sayfalarda görünecek şekilde) hem de 10 gün süre ile üstelik ÜCRETSİZ yayınlıyoruz. Yapmanız gereken İstanbulCepte.com sitemizden herhangi bir sayfasını en az iki sosyal medya hesabınızda bizi etiketleyerek paylaşmak. 

Eğer Hizmetlerimiz hakkında sorularınız varsa aşağıdan bana ulaşabilirsiniz..

Diğer hizmetlerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör